O firmie

SIBORSOFT Robert Sibilski jest nową, rozwijającą się firmą powstałą w 2012 roku po reorganizacji firmy PIW RAYO Sp. z o.o., firmy komputerowej z przeszło 30 letnią tradycją, specjalizującej się w obsłudze rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw handlowych, usługowych i produkcyjnych.

W wyniku reorganizacji wyodrębniony został, jako nowa firma SIBORSOFT, dział zajmujący się działaniem w zakresie oprogramowania ERP (Enterprise Resource Planning – system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem) oraz programowania w nowoczesnych narzędziach .Net na życzenie.

Lata na rynku

30

Od czerwca 2012 SIBORSOFT otrzymał status Platynowego Partnera Mago4

Jest to najwyższy poziom partnerstwa z Zucchetti w Polsce i drugi co do poziomu w świecie. Jest to dowód uznania naszych umiejętności i doświadczeń zdobytych w wieloletnim okresie współpracy w zakresie dystrybucji i wdrażań systemu Mago4

Firma SIBORSOFT specjalizuje się również w systemie PDM (Product Data Management – zarządzanie danymi produktu, dokumentacją) oraz unikalnym na rynku światowym oprogramowaniem zarządzającym certyfikacją (PAS).

Adres: 61-831 Poznań, Os.Armii Krajowej 95/18

Telefon: 601 735 750